Login


Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent axborot texnologiyalari universiteti
talaba qizlari o'rtasidagi dasturlash bo'yicha musobaqa
Toshkent, 2017-yil 13-dekabr
Musobaqa 15:00 da boshlandi

Murojaat uchun: Tel: +998712386436 E-mail: acmtuituz@gmail.com


Time: 03:00:00 ning 03:00:00 o'tdi
Status: End


   Participants A B C D E F = Time Place

   [TATU Toshkent] TUIT ALVA (Xo'jamurod Murtozaqulov, Xurshid Jo'rayev, Abdulla Axmadaliyev) +
17:33
. +
3:25
+
6:9
+2
122:25
+2
76:24
5 305 1
   [TATUUF] TUIT Urgench branch#1 (Qudrat Ibadullayev, Murodjon Davronov, Muhammad Rahimov) +
13:38
. +
7:35
+
11:33
+2
128:5
+4
92:38
5 369 2
   [TATU Toshkent] SANPC (Sharapat Kalabaev, Amirniyaz Mambetniyazov, Nodirbek Raxmatullaev) +
36:25
. +
3:22
+
7:32
. +
71:25
4 118 3
   [TATUSF] SamTUIT #1 (Raxmonov Baxrom, Mansurbek Narzullayev, Hasan Shodiev) +
9:36
. +
3:40
+
4:15
. +1
95:34
4 130 4
   [TATU Toshkent] Information Security (Husayn Hasanov, Nusratillo Ne'matullayev, Latofat Bobojonova) +
9:54
. +
3:47
+
4:20
-3 +3
122:40
4 198 5
   [TATU Toshkent] Tashkent U of IT (Otabek Toshkanov, Ulug'bek Bazarbayev, Mirsaid Ravilov) +
16:12
. +
7:22
+
11:30
. +3
176:21
4 270 6
   [TATUFF] TUIT Fergana Branch #1 (Shaxzodbek G`ofurov, Nodirbek Sattorov, Bahrombek Ahmadjonov) +
4:14
. +
6:57
+
0:21
. -5 3 11 7
   [TATUUF] TUIT Urgench branch#2 (Xudoyshukur Egamov, Jahongir Sabirov, Anvar Quvondiqov) +
24:37
. +
5:25
+
4:58
-1 . 3 33 8
   [TATUSF] NewSchool (Ahror Abdullayev, Behzod Asadullayev, Xushvaqt Nurulloyev) +
7:22
. +1
5:52
+
3:3
. -4 3 35 9
   [TATUQF] HhG (Doston Umarov, Nuriddin Po`latov, Dilshod Qarshiyev) +
34:48
. +
1:0
+
2:52
. -2 3 37 10
   [TATUNF] WiTnotT (Данил Целиков, Саёра Абдумажитова, Азизбек Сейтниязов) +
46:39
. +
10:12
+
1:10
. -2 3 57 11
   [TATUUF] TUIT Urgench branch#5 (Nazarbek Boltaboev, Alisher Razzoqberdiev, Shohrux Sadullayev) +
55:54
. +
4:3
+
6:52
. . 3 65 12
   [SamDU] Matematiklar (Shuhratjon Ahmedov, Rayhonbek Eshbekov, Dilshodbek Hudoyberdiyev) +1
40:3
-2 +
2:2
+
3:53
. -3 3 65 12
   [NamDU] KASANSAY (Nodirbek Karimov, Abduvohid Yuldashev, Muzaffar Umarov) +
40:3
. +
22:28
+
23:59
-1 -15 3 86 13
   [NamQI] NamQI (Ravshan Ismoilov, Farruxmirzo Zokirov, Temur Xolmatov) +
50:8
. +
16:38
+
21:30
. -1 3 86 13
   [TATUNF] Apple (Alisher Orazbaev, Akbar Menglimuratov, Arislan Nurumbetov) +
64:40
. +
19:45
+
14:34
-7 -3 3 96 14
   [INHA] 3gonome3 (Qobiljon Toshnazarov, Ozodbek Kamolov, Muhriddin Ismoilov) +
70:51
. +
11:40
+
19:47
. -3 3 99 15
   [TATUNF] Simple (Allaniyaz Nuraximov, Nukusbaev Nawriz, Baxitbay Turimbetov) +1
78:32
. +
1:55
+
6:36
-1 -4 3 104 16
   [O'zMU] TMI -2 (Muminniyoz Shonazarov, Shohjahon Berdiyorov, O'tkir Begulov) +1
46:47
. +1
9:0
+
14:28
. -5 3 109 17
   [TATUFF] TUIT Fergana Branch #2 (Abduazim Mamurov, Abduqunduz Tojaliyev, Sarvarbek Shokirov) +
105:58
. +
3:36
+
3:37
. . 3 110 18
   [TATUSF] IKIGAY (Farrux Xolikulov, Akramboy Alisherov, Jovid Xamroqulov) +
121:50
. +
2:55
+
4:51
. -3 3 127 19
   [TATUQF] ProgZaDenginaC++ (F Shamsiyev, I Yuldoshev, SH Abdunazarov) +
114:48
. +
4:0
+
13:41
. -3 3 130 20
   [TATUSF] TERRABYTE_PRO (Dilshod Xalilov, Farrux Xamrakulov, Nodir Xakimov) +
117:21
. +
6:16
+
10:22
. . 3 134 21
   [UrDU] UrDU-1 (Temurbek Sabirov, Atamurad Davletov, Atayev Xudoyshukur) +1
102:6
. +
9:41
+
5:11
. -5 3 136 22
   [TATUQF] Qarshi#1 (Mirjalol Choriyev, Islom Karimov, Abbos Xalilov) +
124:47
. +
8:27
+
20:38
-1 . 3 152 23
   [TATUSF] 311-guruh dasturiy injiniring (Abror Raximov, Bahodir Boltayev, Mehriddin Bozorov) +
127:1
. +
28:53
+
11:43
. . 3 166 24
   [TATUSF] Qwerty (Feruz Oripov, Nodirjon Botirov, Abdurahmon Raximov) +1
123:2
. +
18:58
+
8:16
-1 -1 3 169 25
   [TATUNF] TUIT Nukus Branch (Manas Bazarbayev, Adilbek Alibekov, Anatoliy Li) +2
89:30
-1 +1
7:4
+
18:44
. . 3 173 26
   [QDU] KarSU-4_2 (Raxman Kamalov, Muxammed Uzaqbergenov, Anvar Abibullayev) +
163:6
. +
9:41
+
9:13
. . 3 181 27
   [TATUSF] TATU Samarqand DI (Murodjon Raxmonov, Akobir Azamxujayev, Doston Shamsiyev) +2
128:58
. +
3:50
+
10:59
-1 . 3 181 27
   [TATU Toshkent] UzbekLion (Sherzod Jabborov, Og'abek Kadirov, Sanjar Suvonov) +2
132:47
. +
7:28
+
13:13
. -1 3 192 28
   [TATUSF] SamTUITSpecial (Sardor Salimov, Zoir Qo'chqorov, Doniyor Botirov) +4
111:14
. +
7:13
+
11:51
. . 3 209 29
   [TATUSF] Axborot_xavfsizligi (Baxtiyor Turdibekov, Elyor Yormahmatov, Sherzod Nurillayev) +
176:16
. +
28:46
+
19:0
. -2 3 223 30
   [QDU] KarSU (Allambergen Kalbaev, Azizbek Turganbaev, Malika Jalelova) +2
164:20
. +
6:43
+
21:1
. -10 3 231 31
   [TATUSF] DI-114 (Suxrobbek Ilyosbekov, Komil Xamidov, Suxrob Kudratov) +5
180:36
. +
5:29
+
24:38
. . 3 309 32
   [QDU] KarSU-4 (Gauxar Keunimjaeva, Hamida Umarova, Muhriddin Toxtabaev) +4
149:51
. +3
30:40
+
14:47
. . 3 332 33
   [SamDU] Samarkand_SU_6 (Qurdoshev Zarifjon, Rustam Turopov, Muhammad Abduraxmonov) +6
178:52
. +
1:54
+2
67:31
. -1 3 405 34
   [TATUSF] Apollon samtuit (Ulug'bek Eshonqulov, Xasan G'oziyev, Javohir Butunov) -3 . +
1:31
+
1:51
. -6 2 1 35
   [TATUSF] SamTUIT#2 (Jaloliddin Ravshanov, Shahzod Teshayev, Nurbek Abriyev) . -1 +
2:45
+
2:0
-1 . 2 4 36
   [TATUFF] Pro Boys (Alimardon Tursunboyev, Bunyod Xursanaliyev, Sirojidin Tursunbayev) . -3 +
3:55
+
3:10
. -4 2 6 37
   [TATUSF] NOD08 (Nodir Fayzimurodov, Oxun Abdurashidov, Dilshod Xursandbekov) . . +
1:5
+
9:46
. . 2 10 38
   [TATUNF] Desert_Eagles (Orinbay Abdimuratov, Farrux Axunov, Vasiliy Dyagay) -2 . +
7:8
+
5:45
. . 2 12 39
   [TATUUF] TUIT Urgench branch#4 (Abdulla Abdullayev, Shohrux Sadullayev, Yusufboy Atajanov) -7 . +
4:52
+
8:55
-1 . 2 12 39
   [QarDU] KarshiSU (Sanjar Muhammadiyev, Akram Ruzimurodov, Mohinur Ovlayeva) . . +
6:0
+
6:29
. -1 2 12 39
   [INHA] Decoders (Jasurbek Abduroziqov, Abdusoli Ergashev, Eldor Abduxamidov) -1 . +
10:7
+
6:59
. -2 2 16 40
   [TATUSF] SamTUIT_YD (Timur Naimov, Ibragim Ismailov, Bekzod Mardiyev) -2 . +
2:24
+
13:17
. -3 2 16 40
   [TATU Toshkent] IT Group (Nuriddin Qamariddinov, Qudratxo'ja Musayev, Rushana Aminova) . . +
6:22
+
11:55
. -4 2 17 41
   [INHA] goat (Qudratillo Ismatov, - , - ) -4 . +
7:1
+
10:28
. -4 2 17 41
   [JDPI] JSPI1 (Yarbek Musurmanov, Mirahmad Eshqulov, Sardor Norqulov) -6 . +
3:45
+
15:19
-1 . 2 18 42
   [INHA] IUT-3 (Dilmurod Valiev, Rakhimov Ilkhom, Ibrat Abidov) . . +
11:31
+
9:44
. . 2 19 43
   [TATU Toshkent] 313-16's Genius Boys (Abdulloh Abdurahmonov, Hasanboy Abdug'aniyev, Javohir Turdaliyev) . . +
8:3
+
13:6
. . 2 21 44
   [TATUUF] TUIT Urgench branch#3 (Husanboy Abdullayev, Lochin Niyazmetov, Bekzod Rajabov) . . +
9:49
+
14:35
. -5 2 22 45
   [TATUSF] TATU SF 209 (Hojiakbar Davurov, Xolbek Inadullayev, Xolbek Xoliyorov) -1 . +
9:52
+
15:49
. . 2 24 46
   [ADU] YangiAvlod (Muhamadxon Mahmudov, Abduqodir Abdumalikov, Toxtasin Jorayev) -6 . +
14:31
+
11:49
. -2 2 24 46
   [TATUSF] Dark Kings (Oybek Xushvaqtov, Shahzod Samariddinov, Javlon Anvarov) -2 -1 +
7:50
+
19:49
. . 2 26 47
   [TATUFF] TUIT Fergana Branch #12 (Azimjon Olimov, Eldorbek Mamadaliyev, Nasimbek Turg`unboyev) . . +
5:28
+
23:23
-1 . 2 29 48
   [TATU Toshkent] Elegant (Axror Jo'rayev, Qurashbek Erqulov, Xolmo'min Abdumo'minov) -2 . +
11:23
+
18:11
. . 2 30 49
   [SamDU] SamarkandSU_1 (Jasur Allayorov, Sardor Saydiyev, Bunyod Eshtemirov) -1 . +1
9:26
+
1:17
. -6 2 31 50
   [TATUNF] OpiniOn_545 (Arman Nurniyazov, Turlan Sabitov, Allayar Qurbanbaev) -2 . +
10:3
+
21:24
. . 2 31 50
   [TATUSF] ASN11 (Akrom Jumaqulov, Suxrob Qilichev, Nizomiddin Normatov) . . +
18:21
+
13:3
. -4 2 31 50
   [TATU Toshkent] Scorpion (Jamoliddin Qodirov, Quvondiq Sayfiddinov, Shahboz Turonov) . . +
13:9
+
19:14
. -1 2 32 51
   [QarDU] KarshiSU3 (Davron Ravshanov, Nilufar Bahriddinova, Soatmo'min Tashmanov) . . +1
9:10
+
4:54
. -1 2 33 52
   [QDU] KarSU-2 (Gulparshin Muxiyatdinova, Saparbay Qdirbaev, Ulug'bek Yoldashov) -6 . +
14:56
+
21:4
-3 . 2 35 53
   [TATU Toshkent] 714-17 (Utkirbek Qutfiddinov, Abdukamol Boymatov, Ahmadillo Obidov) -1 . +
12:21
+
23:42
. -6 2 35 53
   [TATUFF] TUIT Fergana Branch #5 (Sardor Mamadboyev, Muhammadrasul Umarov, Olimjon G`ofurov) -1 . +
21:7
+
14:38
. -2 2 35 53
   [TATU Toshkent] ICT (Abbos Nasimov, Ibragimova Nargiza, Raximova Sayyora) . . +
13:22
+
21:28
. -6 2 35 53
   [TATU Toshkent] Halal Guys (Otabek Jumayev, Jamhurbek Islomov, Mirzohid Ikromov) -1 -1 +
19:28
+
16:4
. . 2 36 54
   [INHA] IUT-1 (Bedilbek Khamidov, Navruz Jandullaev, Malika Anvarjonova) -7 . +
14:2
+
22:3
. . 2 36 54
   [TATUFF] TUIT Fergana Branch #10 (Nuriddin Karimov, Behzod Abdurahmonov, Akbarjon Rustamov) . . +
11:45
+
26:16
-1 . 2 37 55
   [TATUSF] $B_TUIT101 (Qodir Amirov, Shoxrux Nosirov, Karim Samadov) . . +
5:51
+
33:41
-4 . 2 38 56
   [SamDU] SamarkandSU_2 (Munis Xamidov, Asliddin Sayitqulov, Nizomiddin Yusupov) -1 . +
16:0
+
26:21
. -2 2 42 57
   [TATUSF] samtuit2018 (Javohir Berdiyev, Shohjahon Usmonov, Rahmon Ismatullayev) . . +
2:46
+
43:30
-1 . 2 44 58
   [NamDU] ATI 15-16 (Ahmadjon Azibayev, Azizbek Abdullayev, Azizbek To'xtamurodov) . . +1
4:45
+
20:11
. -3 2 44 58
   [QDU] KarSU-3 (Fayzulla Ollamberganov, Raxima Yedilbekova, Ariwxan Turemuratova) -2 . +
6:49
+1
19:59
. -1 2 45 59
   [TATU Toshkent] Algoritm (Mahmudxon Umarxonov, Alijonov Isroiljon, Qurashboy Erqulov) -4 . +
16:11
+
29:13
-1 -2 2 45 59
   [TATUSF] Creator_112 (Zulfiqor Tursunov, Ulug‘bek Mamadiyev, Nuriddin Abduqodirov) . . +
10:31
+
37:29
. . 2 47 60
   [INHA] Intellect (Ibrokhim Shukrullaev, Dilshod Bakhtiyorov, Javlonbek Rakhimberdiev) -6 . +
33:35
+
16:39
. -2 2 48 61
   [TATUQF] G'oliblar (Azamov Azizbek, Salohiddinov Shohrux, Tursunov Javlon) . . +
5:54
+
43:14
. . 2 48 61
   [TATUSF] samtuit7777777 (Muhammad Muso G'ulomhusinov, Azamat Abdullayev, Javlon Turdiboyev) -1 . +
4:59
+
47:31
. -1 2 51 62
   [TATUFF] TUIT Fergana Branch #13 (Oxunjon Axunov, Xurshidbek Soliyev, Anvarbek Turdaliyev) -3 . +
7:43
+1
28:16
. -8 2 55 63
   [TDTU] Texnika (Suxrob Avloqulov, Javohir Raxmonov, Abdurashid Sanoyev) . -1 +
22:48
+
34:37
. . 2 55 63
   [INHA] Cataclysm (Azizbek Kobilov, Bekhzodkhon Makhkamov, Shakhzodbek Isomiddinov) -1 . +
15:3
+
44:53
-1 . 2 59 64
   [TATUSF] ANDROID X3 (Jaloliddin Nurov, Sherali Kubayev, Omonov Axmat) -1 . +1
12:5
+
28:56
. . 2 60 65
   [TATUFF] 612-16 guruh (Mardonbek Egamberdiyev, Abdullajon G'oyibberdiyev, Mirzaolim Yigitaliyev) . . +1
11:25
+
31:35
-1 . 2 62 66
   [TATUUF] TUIT Urgench branch#8 (Mardon Razzoqov, Dostonbek Polvonov, Ullixojayev Sanat) -4 . +
24:57
+
39:14
. . 2 63 67
   [NamDU] little_programmer (Inomjon Abdusattorov, Madiyorbek Toxirjonov, Shahlo Abdullayeva) . . +
33:57
+
33:19
. -4 2 66 68
   [ADU] YangiAvlod_2 (Yodgorbek Saydaliyev, Ilhomjon Abduraimov, Mirhojiddin Otajonov) . . +
18:16
+
49:48
. -2 2 67 69
   [TATUQF] Nasaf_2017 (Akmal Omonov, Og'abek Saydaliyev, Olim Kamolov) . . +
19:52
+
49:16
. . 2 68 70
   [O'zMU] NUUz (Temurbek Xasanov, Faxriddin Tojiboyev, Islom Karayev) -10 . +1
22:3
+
26:50
. -1 2 68 70
   [BDU] BSU_1 (Robiya Farmonova, Nigina Namozova, Shaxzod Ikromov) -2 . +
20:50
+
49:19
. . 2 69 71
   [NamMTI] NamMTI (Ro'zimat Karimjanov, Baxtiyor Sobitaliyev, Muxammadali Oribjanov) . . +
24:16
+
45:26
. . 2 70 72
   [TATUSF] TATU SF 107-AX (Og'abek Dosumbetov, Eldor Saydullayev, Bekzod Nummamedov) . . +
3:5
+
68:17
. . 2 71 73
   [TATU Toshkent] Just_wiNNers (Azimjon Nu'monov, Shaxzod Xasanov, Asqar Ibodov) -8 . +1
21:25
+
30:36
. -2 2 71 73
   [TATUFF] TUIT Fergana Branch #8 (Shahriyorbek Hoshimjonov, Kamila Malikova, Javohir Ergashev) -2 . +
11:56
+1
41:59
-3 -2 2 72 74
   [TATUNF] Return true (Куванч Аннадурдыев, Даулетияр Калилаев, Батыр Уразбаев) -3 . +
47:4
+
26:44
. . 2 73 75
   [TATUUF] TUIT Urgench branch#7 (Murad Fayzixanov, Alisher Ruzmetov, Maftunbek Raxmatov) . . +
8:39
+1
46:48
. . 2 73 75
   [TATUUF] TUIT Urgench branch#6 (Shahriyor Ibragimov, Sarvar Azadov, Javlonbek Sharipov) . . +1
25:39
+
29:49
. . 2 73 75
   [INHA] IUTTUS (Temur Kodirov, Ulugbek Samigjonov, Saidmurod Saidkhonov) -2 . +
28:3
+
46:16
. -3 2 74 76
   [TATU Toshkent] DIF-17 (Oybek Ibrohimov, Doniyor Jo'rayev, Abrorjon Berdiyorov) . . +
36:40
+
42:47
. . 2 77 77
   [QDU] KarSU-1 (Ruslan Abdullaev, Asqar Saparov, Muxammed Qudaynazarov) . . +
5:14
+
71:20
-1 -3 2 77 77
   [TATUSF] BestGroup1 (Qosim Mamatqulov, Xushnud Nuriyev, Botir Baxtiyorov) . . +2
26:50
+
12:26
. . 2 78 78
   [TATUNF] BINGO (Karajan Berdibaev, Atabek Seytbaev, Elyanora Jolimbetova) -4 -1 +1
11:41
+
48:26
-1 -1 2 79 79
   [JDPI] JSPI2 (Mirjalol Ashurov, Shaxzod Karimov, Olim Jabborov) -3 . +1
27:3
+
34:10
-4 . 2 81 80
   [TATU Toshkent] IBM (Nizom Muxammatov, Jobir Yusupov, Muzaffar Abduboqiyev) . -4 +
34:32
+
48:13
. -1 2 82 81
   [TATUFF] IT_MASTERS (Axmedov Isxoqjon, Abdulbosit To'ychiyev, Kamoliddin Hojiyev) . . +1
12:34
+1
33:40
. . 2 84 82
   [TATUFF] TUIT Fergana Branch #9 (Shukurullox Axmedov, Dilshodbek Abdullayev, Jasurbek Rasuljonov) -7 . +
49:50
+
37:24
. . 2 86 83
   [INHA] KOMTEK (Jasur Yuldashev, Azamat Abdullaev, Saodat Sadirbaeva) . . +2
20:12
+
27:14
-2 -1 2 87 84
   [TATUSF] TATU SF 104-KI (Qobul Isroilov, Javlon Muratov, Abdulatif Mitanboyev) . . +
7:33
+1
60:2
. . 2 87 84
   [TATU Toshkent] GRAND (Javlonbek Saydazimov, Eldor Odilov, Rahimjon Qodirov) . . +3
9:26
+
19:32
-4 . 2 88 85
   [QDU] Karsu-2_1 (Aynura Muxiyatdinova, Islambek Muratbaev, Sultanbek Kadirniyazov) . . +1
3:24
+2
25:42
-2 -2 2 88 85
   [TATUNF] Grant 123 (Jamalatdin Muxiyatdinov, Shariyar Jaksulikov, Anvar Saparbaev) . . +2
33:9
+
17:49
-1 -1 2 90 86
   [TATUFF] TUIT Fergana Fishers (Tursunbayev Sirojiddin, Xamza Umarov, Lazizbek Muzaffarov) -2 . +
52:44
+
43:11
. . 2 95 87
   [TATUQF] --=Maqsad_Sari=-- (Javohir Abdurasulov, Firdavs Bahriyev, Shuhrat Doniyev) . -2 +
35:51
+
61:21
. . 2 96 88
   [TATUFF] TUIT Fergana Branch #11 (Jaloliddin Otajonov, Hayrulla Lutfullayev, Ibrohimjon Yo`ldoshev) -2 -2 +1
21:4
+
55:28
. . 2 97 89
   [TATUFF] TUIT Fergana Branch #17 (Boburbek Usmonxo`jayev, Soxibjon Safarov, Fayozbek Qoribekov) . . +1
41:22
+
37:34
. . 2 98 90
   [TATU Toshkent] TUIT #Junior (Ernazar To`rebaev, Ilyas Sarsenbaev, Jahongir Botirov) . -1 +
14:53
+1
65:12
. . 2 99 91
   [TATUFF] TUIT Fergana Branch #3 (Abduqahhor Otajonov, Azizjon Orifov, Shohruz Turg`unaliyev) . . +1
32:50
+1
35:13
. . 2 107 92
   [TATUQF] dastur1 (Nurbek Ziyodov, Abbos Olimov, Asliddin Xaqberdiyev) . . +
51:11
+
57:3
. . 2 108 93
   [UrDU] UrDU-3 (Abdulla Abdullayev, Ixtiyor Avezmatov, Askarbek Husainov) -1 . +1
14:26
+2
35:43
. -9 2 109 94
   [TATUNF] TATU NKS (David Qonarbaev, Islam Qalbaev, Damir Utebaev) . . +
1:5
+3
48:30
. . 2 109 94
   [TATUNF] Online (Aysulu Mambetnazarova, Munira Saparbaeva, Taxir Alimbaev) . . +
19:47
+2
51:19
. . 2 110 95
   [SamDU] SamarkandSU_3 (Islom Karimov, Farrux Tirkashev, Xushnut Eshtemirov) . . +
14:52
+3
37:7
. . 2 111 96
   [TATU Toshkent] QWERTYU (Diyorbek Sa'dullayev, Asilbek Axtamov, Farrux Azimov) . . +
20:42
+
92:11
. . 2 112 97
   [INHA] Hackslash (Abdullo Umarov, Muhammad Farmonov, Muhriddin Raxmatov) . . +1
46:47
+
47:52
-1 . 2 113 98
   [INHA] IUT_2016 (Rakhmatjon Khasanov, Madiyor Abdukhashimov, Umarjon Rajabov) . . +2
37:33
+
40:32
. . 2 116 99
   [TATUQF] JARVIS (Nurbek Do'lanov, Ravshan Boyqobilov, Sunnatov Jurabek) -1 . +3
15:33
+1
21:13
. . 2 116 99
   [TATUQF] Iqtidorli_yoshlar (Shahzod Boboqulov, Mirjalol Rajabov, Baxron Davronov) . . +
5:59
+
113:41
. . 2 118 100
   [TATUSF] _$_MAGICAL_$_BOYS_$_[HUKMDOR SHOH]_UZBEK №1_ (Samandarxon Temirov, Shaxzod Sattorov, Shohruxbek Aralov) -1 . +1
35:0
+
63:49
-8 . 2 118 100
   [TATUSF] GoLd SaMaRqAnD (Aziz Axtamov, Alisher Xayrillayev, Begzod Asatullayev) -6 . +
15:4
+
107:14
-1 . 2 122 101
   [INHA] ASM (Azizbek Olimov, Said Jumayev, Mahmud Inadullayev) . -1 +
40:24
+1
62:22
. . 2 123 102
   [TATUFF] TUIT Fergana Branch #15 (Axliyor Sotvoldiyev, Jamshid G`ofurov, Jahongir Xursanov) . . +
74:46
+
49:2
-2 . 2 123 102
   [O'zMU] TMI -2B (Sarvar Akbarov, Jasur Salimov, Laziz Rohataliyev) . -1 +
21:10
+
104:16
. -4 2 125 103
   [TATUFF] TUIT Fergana 640 (Rasulxon Oppoxonov, Hamidullo Ismoilov, Axliddin Adxamjonov) . . +
52:52
+
76:30
. . 2 127 104
   [SamDU] Yosh dasturchilar(SamSU5) (Nodir Rabimov, Raxim Do'sanov, Shahnoza Xafizova) . . +
1:2
+
134:0
. . 2 135 105
   [TATUFF] TUIT Fergana Branch #16 (Ravshanbek Mirzajalilov, Islomjon Yigitaliyev, Xurshidbek To`ychiyev) -6 . +3
45:24
+
33:28
. . 2 139 106
   [TATUSF] winner (Toxir Xayrullayev, Elbek Boratov, Bahodir Baratov) . . +
120:7
+
20:23
. -1 2 141 107
   [TATUQF] Bitcoin (Rustam Do'stov, Mirjahon Temurov, Feruz Ruziboyev) . . +1
8:13
+1
93:21
. . 2 142 108
   [BDU] BSU_2 (Shahzod Mustafoyev, Qo'ldoshjon Jo'rayev, Dilshoda Bahronova) -6 . +1
40:3
+1
66:27
. . 2 147 109
   [TATUQF] Ximoyachilar (Saloxiddinov Oybek, Sanjar Xushboqov, Zokir Jalilov) . . +
4:11
+6
24:34
-12 . 2 148 110
   [TATUFF] TUIT Fergana Branch #7 (Muzaffar Tursunov, Abdulhamid Raxmonov, Farrux Rahimov) . . +1
49:57
+1
63:22
. . 2 152 111
   [SamDU] SamarkandSU_4 (Donobek Hoshimov, Shoxrux Sariyev, Shaxzodjon Mukarramov) -1 . +
1:17
+
154:43
. . 2 155 112
   [TATUNF] N-GIN (Salamat Sernazarov, Jalg'as Aralbaev, Eset Tungatarov) -5 . +
7:3
+1
128:47
. . 2 155 112
   [TATU Toshkent] ICTCoders (Eldor Nusratov, Sobir Mustafoyev, Adham Keldiyorov) +
131:14
. +
28:51
-4 . -4 2 159 113
   [TATUNF] maverick (Zamira Tileumuratova, Manas Ametov, Tenbaeva Aynura) -3 . +
49:55
+
112:48
. . 2 161 114
   [TATUQF] programmists (O'rol Abdullayev, Bekzod Bozorov, Iroda Qarshiboyeva) -1 . +
66:19
+
95:24
. . 2 162 115
   [TIU] IVAT-4 (Umid Atavullayev, Dilmurod Qayyumov, Ergashboy Oblokulov) -2 . +1
50:34
+1
82:19
. . 2 172 116
   [TATUNF] TATUNF-02 (Amirbek Oralbaev, Miyras Urazbev, Zafar Matyakubov) . . +3
64:39
+
53:3
. -1 2 177 117
   [TATU Toshkent] OPTIMALIST (Baxtinur Karimov, Sanjar Noryigitov, Javohir Kozimov) -1 . +1
10:54
+
155:42
. . 2 185 118
   [QarDU] KarshiSU2 (Navro'z Ashirov, Mirzohid To'rayev, Erali Pardayev) . . +2
35:1
+1
92:7
-1 . 2 187 119
   [UrDU] UrDU-2 (Ollabergan Yuldashov, Lazizbek Sadullayev, Dilnoza Ro`zimboyeva) . . +2
57:1
+2
58:36
. -4 2 195 120
   [INHA] MILE (Muhammadali Hayotov, Jonibek Norboyev, Akmaljon Sodikov) -5 . +
87:12
+
123:18
. . 2 211 121
   [TATUNF] AyGulAy (Aynura Tabinbaeva, Ayzada Karimullaeva, Hayitgul Janibekova) . . +
8:42
+3
148:12
. . 2 216 122
   [TATUSF] DI_311 (Hasan Bo'riyev, Raxim Primqulov, Azim Shamsiddinov) +1
148:5
. +1
44:49
. . . 2 232 123
   [TATUNF] LeveL Up (Alisher Qaljanov, Mambetali Nokisbaev, Dawirxan Charjawbayev) . . +
6:39
+3
179:49
. . 2 244 124
   [TATUFF] TUIT Fergana Ijodkorsoft (Nuriddin Musajonov, Murodil Tursunaliyev, Muhriddin Madaminov) -1 . +7
72:10
+2
45:30
-1 . 2 297 125
   [TATUFF] Evrika (Bo'riboyev Mirziyod, Abdulalilova Maftuna, Turdaliyeva Dilnozaxon) . . +
23:16
+8
134:58
. . 2 317 126
   [TDIU] Iqtisodchi (Sherzod Norboboyev, Dildora Donayeva, Nigora Donayeva) -3 . +2
79:36
+3
151:27
. . 2 330 127
   [TATU Toshkent] PROGRAMMERS (Imomov Fozilbek, Axmedova Komila, Kabirjonova Muslimaxon) . -1 +6
73:6
+3
91:22
. . 2 344 128
   [TATUNF] MIB (Makset Turebaev, Islambek Urazbaev, Berdiyar Ismandiyarov) -1 . +1
40:24
+9
158:3
. . 2 398 129
   [TATUNF] Feniks (Nilufar Madetbayeva, Jamshidbek Qayumov, Sardor Boyqobilov) . . +7
120:18
+2
151:4
. . 2 451 130
   [FarDU] FarDU (Sharofiddin Isroilov, Ne'matjon Raxmonov, Muqaddasxon Maxmudova) -3 . +14
168:0
+7
157:17
. . 2 745 131
   [TATUNF] DJaKaHa (Jaqsibay Xakimov, Hamidjon Sarsenov, Qamaraddin Yuldashev) . . +
5:23
-1 . . 1 5 132
   [TATUFF] TUIT Fergana Branch #14 (Abdulaxad Arapov, Sherali Salomidinov, Dostonbek Sultonov) . . +
7:14
-1 . . 1 7 133
   [TATUSF] Accepted (Shohjahon Qodirov, Sirojiddin Zokirov, Niyatullo Axmatov) . . +
8:44
. . . 1 8 134
   [FarPI] FarPI (Islombek Ahmadaliyev, Zafarjon Obidjonov, Muhammadnodir Abdumannobov) . . +
10:53
-3 -2 . 1 10 135
   [INHA] MDM (Oxunjon Sobirjonov, Muhriddin Siddiqov, Fayzirahmon Siddiqov) -5 . +
14:7
-4 . . 1 14 136
   [TATUNF] Developers (Alimbaeva Asalbanu, Abdimuratov Ajinyaz, Askarov Raxim) . . +
20:49
-1 . . 1 20 137
   [TATUFF] Izlanuvchi (Muslimaxon Dolimova, Iqboljon Ismoilov, Anvarjon Ortiqov) -2 . +
33:2
. . . 1 33 138
   [FarPI] FarPI2 (Abdulaziz Xolmatov, Sherzod Ahmedov, Abdulhay Isaqov) -8 . +1
27:54
. -1 . 1 47 139
   [TATUNF] Creative (Sanjar Jumaniyazov, Nurmurod Sultanov, Esmirza Tasqinov) . . +1
31:37
. . . 1 51 140
   [TATUSF] TATU SF 204-KI (Abduxalil Avvalbekov, Dostonbek Xoshimov, Azamat Mardiyev) . . . +
64:14
. . 1 64 141
   [TIU] Toshkentc++ (Xikmatilla Maxmudov, Doston Xamrayev, Azamat Roziqov) . . +
69:30
-9 -3 -1 1 69 142
   [TATUSF] developmentH (Doniyor Xamidov, Shaxzod Quvonov, Oybek Mamatov) . . +
78:33
. . . 1 78 143
   [TATUNF] Al-Xorazmiy (Abdulla O'rinbayev, Dilmurod Goyupov, Ro'zmetov Norbek) . . +2
39:20
. . . 1 79 144
   [TATUNF] GoLd AppLe (Nurbol Sadirbayev, Genjebay Rashitov, Rzabek Sabitov) -5 . +1
64:44
-1 . . 1 84 145
   [TATUSF] SamarkandPro (Abbos Mamadiyarov, Otabek Ergashev, Farruh Nasriddinov) . . +3
27:23
. -2 . 1 87 146
   [TATUUF] TUIT Urgench branch#9 (Shoxrux Atamurotov, Abdulayev Jalolbek, Inoyatov Ogabek) -4 . +
101:7
. . . 1 101 147
   [TATUUF] TUIT Urgench branch#10 (Ma'mur Bobojonov, Shohzod Xudoyberganov, Yulduz Rahimova) . . +
102:41
. . . 1 102 148
   [INHA] Musketeers (Bobobek Turdiyev, Dolimov Humoyunmirzo, Muhammadjon Yorqinov) -4 . +
107:4
-6 . . 1 107 149
   [TATUNF] SwipeBreaker (Baxbergan Aytmuratov, Siroj Madaminov, Kariev Nuraddin) . . +3
75:29
-2 . . 1 135 150
   [TATUNF] fly (Navruz Majitov, Rasul Satimov, Surayyo Rahimova) . . +6
104:25
-1 . . 1 224 151
   [INHA] CrazyCoders (Bobur Zokirov, Abduquddus Azizov, Abdubosit Akhmedjanov) -1 . . . . . 0 0 152
   [INHA] iut_victors (Sardor Allabergenov, Madinaxon Raufova, Sardor Urdushev) . . -6 -4 . . 0 0 152
   [TATUQF] PANDORRA (Xo'jaqulov Muhammad, Jontemirov Davron, Ramazonov shohrux) . . . -2 . . 0 0 152
   [INHA] TAOCP (Adham Muhammadjonov, Alisherbek Raximov, Sardorbek Raximov) . . . . -2 -1 0 0 152
   [NDPI] NukusDPI (Dauletbay Kaipbayev, Shuxrat O'teniyazov, Gulziba Mambetkarimova) . . -6 -1 . . 0 0 152
   [NDPI] NukusDPI-1 (Jo'rabek Baltabayev, Muradjon Atajanov, Axmet Shayxov) . . -5 -1 . . 0 0 152
   [TATU Toshkent] Proyekt 941 (Abduqodir Abdullayev, Yusubbek Ismoliov, Shohrux Ubaydullayev) -1 . . . . . 0 0 152

Design by TUIT © 2012-2017 TUIT Online Judge. All rights reserved.