Šóń Uzb Eng

Ķīāīńņč

NEERC 2016 Uzbekistan subregional 1/4 final results

Chorak final natijalari bo'yicha yarim finalga o'tadigan jamoalar ro'yxatini tez orada e'lon qilinadi.

A
54/96
B
0/14
C
25/129
D
53/248
E
42/108
F
28/189
G
8/77
H
2/13
I
2/11
J
38/104
ScorePenalty
1
Urgench Branch of TUIT #1 (Shavkat Aminov, Qudrat Ibadullayev, Islom Iskandarov)
+
00:09
-5
04:59
+1
01:03
+
00:06
+
00:47
+2
00:42
+1
01:35
+3
03:23
+2
04:11
+
00:20
9919
2
Urgench Branch of TUIT #2 (Murodjon Davronov, Davlatmurod Jumaboyev, Muhammad Rahimov)
+1
00:13
-3
04:59
+1
01:30
+
00:06
+
01:26
+1
01:12
+
02:00
—
+2
03:18
+
00:37
8726
3
MSU Tashkent 1 (Akhmedshin Raif, Shin Kirill, Kosimov Sukhrob)
+
00:17
—
+1
02:02
+
00:15
+1
01:32
+
01:20
+1
01:56
+2
04:12
-1
04:59
+
00:13
8811
4
MSU Tashkent 3 (Suyunbekova Manzurakhon, Makhsudov Rovshan, Kudratullayev Abdullokh)
+
00:08
-3
04:56
+
01:28
+
00:16
+
00:44
+1
01:15
+1
02:30
—
—
+
00:29
7454
5
MSU Tashkent 2 (Komilova Iklima, Karaev Maruf, Pak Evgeniy)
+
00:17
—
+2
00:46
+2
01:38
+
00:24
+3
01:18
+2
02:06
-4
04:59
-4
04:03
+
00:15
7587
6
Inha UT 1 (Khoshimjonov Elbek, Ismatov Qudratillo, Tojimahammatov Sherzodbek)
+
00:11
—
+
02:13
+
00:18
+
01:06
+
01:33
+1
04:18
—
—
+
00:47
7649
7
Samarkand br of TUIT #1 (Rakhmonov Bakhrom, Narzullayev Mansurbek, Raupov Ruslan)
+
00:20
-1
00:24
+
02:13
+
00:25
+1
01:07
+
02:05
+1
04:54
—
—
+
00:39
7747
8
Urgench Branch of TUIT #5 (Yo'ldoshboy Sultonov, Anvar Quvondiqov, Jahongir Sobirov)
+
01:16
—
+4
03:19
+1
01:20
+2
02:18
+
02:05
+3
04:02
—
—
+2
01:40
71204
9
*Tashkent U of IT 1 (Axrorov Axbor,Islomov Nodirbek,Ismoilov Isfandiyor)
+
00:18
-1
03:53
+
01:42
+2
00:21
+
00:49
+3
01:04
-3
02:30
-1
04:59
—
+
00:31
6387
10
Urgench SU (Allayarov Sardorbek, Sabirov Temurbek, Matlatipov Sanatbek)
+
00:06
—
+1
02:33
+
00:17
+2
01:54
+
01:12
-2
03:59
—
—
+
01:07
6491
11
NU of Uzbekistan: NUUz1 (Abdurakhmonov Abdulbosit, Umarov Saydimurod, Khasanov Temurbek)
+
00:17
—
+1
01:44
+
00:16
+
00:57
+4
02:32
-6
04:54
—
—
+1
00:38
6506
12
*Tashkent U of IT 5 (Rakhmonalieva Farangis, Sharapov Sardor, Nasriddinov Farziddin)
+
00:09
—
+1
02:27
+2
01:08
+1
01:24
+
01:39
-7
04:59
—
—
+
00:52
6541
13
NU of Uzbekistan: NUUz (Akbarov Ulugbek,Israilov Shomansur, Agzamov Sherzod)
+
00:14
—
+1
03:07
+
00:42
+
01:35
+1
02:12
-5
04:58
—
—
+2
01:15
6628
14
Gulistan SU: GulSU (Botirov Jamshid, Xalmuratov Farrux, Tursunboyev Jamshid)
+
00:19
—
+3
03:16
+1
00:44
+
01:03
+4
01:48
-6
04:57
—
—
+
00:51
6642
15
Samarkand br of TUIT #4 (Mukhamedov Farrukh, Inadullayev Kholbek, Abdullayev Akhror)
+
00:37
—
+3
02:54
+
00:21
+
01:40
+2
03:18
—
—
—
+
00:21
6655
16
Gulistan SU: GulSU1 (Mahmudov Eldorbek, Safarov Jumanazar, Raximov Rustam)
+
00:16
—
+1
04:04
+
00:27
+
00:49
+2
03:15
—
—
—
+
01:08
6661
17
*Tashkent U of IT 2 (Sirojiddinov Sadriddin, Axmadaliyev Abdullajon, Sharipov Abdullajon)
+
00:13
—
+1
02:58
+
00:20
+2
01:38
+2
02:21
-4
04:59
—
—
+2
01:30
6682
18
*Tashkent U of IT 3 (Kalabaev Sharapat, Bukaboyev Abbos, Murtozakulov Khujamurod)
+
00:13
—
+3
03:33
+
00:41
+
01:22
+5
02:15
-10
04:58
—
—
+1
01:01
6728
19
MSU Tashkent 7 (Yuldashev Khumoyun, Validov Marat, Alimov Davron)
+1
00:57
—
+2
03:52
+
00:41
+
01:42
+1
02:18
-5
04:57
—
—
+3
01:37
6809
20
Urgench Branch of TUIT #3 (O'gabek Sobirov, Umidbek Olimov, Furqat Masharipov)
+
00:10
—
+8
04:34
+
00:23
+
01:19
+2
03:51
-1
04:13
—
—
+
00:46
6866
21
*Tashkent U of IT 7 (Eshonaliyev Azizbek, Xujabekov Samandar, Qambaraliyev Shaxzod)
+
00:14
—
+5
04:38
+1
00:48
+3
03:21
+2
03:14
—
—
—
+
00:30
6987
22
Urgench Branch of TUIT #6 (Maqsud Otojonov, Xudoyshukur Egamov, G'iyos Yusupov)
+2
00:57
—
+4
04:06
+
00:06
+2
02:47
+3
01:48
—
—
—
+7
02:29
61095
23
Westminster IUT Stormtroopers (Ikramov Azizbek, Umidov Iskandar, Saidkhodjaev Temur)
+
00:40
—
+1
02:37
+
01:01
+
01:30
-8
04:57
—
—
—
+
01:23
5453
24
Qarshi Branch of TUIT 3 (Karimov Islom, Xalilov Abbos, Choriyev Mirjalol)
+
00:16
-1
03:43
-20
04:59
+
01:19
+1
00:51
+1
02:13
-5
04:36
—
—
+2
01:32
5454
25
MSU Tashkent 4 (Rustamov Diyor, Mukhammadsidikov Firdavs, Mirzakhidov Mirabror)
+
00:45
—
-2
04:41
+1
00:58
+
01:49
+6
03:17
—
—
—
+
00:35
5587
26
Qarshi Branch of TUIT 7 (Abdinazarov Shahzod, Yuldoshev Ilyos, Shamsiyev Farhodbek)
+
00:15
—
-4
04:59
+3
01:15
+
01:01
+5
02:44
—
—
—
+5
01:53
5690
27
Ferghana br of TUIT: FB_1 (Sattorov Nodirbek, Ahmadjonov Bahromjon, Gafurov Shaxzod)
+
00:29
—
+1
04:55
+3
00:52
+
02:19
-5
04:26
—
—
—
+2
01:32
5728
28
Samarkand br of TUIT #3 (Botirov Doniyor, Amirovich Shakhzod, Kholikulov Farrukh)
+
00:31
—
-1
04:53
+
00:26
+4
02:21
+2
03:48
—
—
—
+
03:43
5771
29
*Tashkent U of IT 11 (Muhammadiev Sherzodbek, Xushboqov Jahongir, Bobomurodov Abbos)
+
00:38
—
—
+
00:22
+3
01:53
-7
03:41
—
—
—
+1
03:27
4461
30
Inha UT 3 (Mamataliev Darkhonbek, Kayumov Abduaziz, Khamidov Bedilbek)
+
00:38
—
-5
04:44
+1
00:27
+1
03:58
—
—
—
—
+2
02:36
4540
31
Samarkand br of TUIT #2 (Rakhmonov Murodjon, Ravshanov Jaloliddin, Shodiyev Hasan)
+2
01:19
—
-2
03:39
+1
00:35
+
02:09
-1
04:49
—
—
—
+
04:17
4561
32
Urgench Branch of TUIT #4 (Umarjon Atabayev, Husanboy Abdullayev, Shoxrux Sadullayev)
+
00:15
—
+1
04:35
-2
03:09
+2
02:12
-3
04:28
—
—
—
+1
01:32
4595
33
*Tashkent U of IT 8 (Umirov Muhammadbobur, Abdurazzoqov Humoyun, Toshxonov Sayidjamol)
+
00:25
—
—
+2
00:52
+4
03:11
-8
04:51
—
—
—
+5
02:49
4658
34
MSU Tashkent 5 (Shorahmedova Nodira, Gevorkyan Konstantin, Zavadskiy Andrey)
+
00:25
—
-3
04:58
+5
03:12
+
03:44
-2
02:24
—
—
—
+1
01:39
4661
35
Inha UT 5 (Botirov Saidamir, Jurakhonov Javokhir, Rakhimov Ilkhom)
+1
00:33
—
—
+3
04:54
+2
01:24
—
—
—
—
+1
04:41
4833
36
Inha UT 6 (Ibrokhimov Bunyodbek, Nasridinov Botirjon, Kholdarbekov Umar)
+
00:39
—
—
+3
04:59
+
02:00
+3
04:46
—
—
—
—
4867
37
*Tashkent U of IT 18 (Ilalov Islam, Juraev Khurshid, Mambetniyazov Amirniyaz)
+
01:24
—
-4
02:27
+
00:30
+
01:19
-5
04:45
—
—
—
—
3195
38
Inha UT 4 (Tulkinbekov Khikmatullo, Bakhadirov Khikmet, Abdiroziqov Jasurbek)
+1
02:25
—
—
+
00:54
+
01:24
-6
03:11
-2
04:57
—
—
—
3304
39
Jizzakh S Ped I 1 (Nurmurodova Kamola, Shayzoqov To'xtagul, Dustqulov Jahongir)
+
00:29
—
-5
04:04
+2
00:26
+1
03:24
—
—
—
—
—
3320
40
Ferghana br of TUIT: FB_2 (Sarimsakov Saidbek, Abdujabborov Abdumalik, Qaxxarov Nurali)
+
00:34
—
-1
04:35
-2
02:24
+
03:02
-2
04:04
—
—
—
+1
02:47
3404
41
uzb2016-qual-78
+
00:15
—
—
+
02:04
+6
04:58
-2
04:38
—
—
—
—
3558
42
Inha UT 2 (Toshnazarov Qobiljon, Ismoilov Muhriddin, Kamolov Ozodbek)
+
00:37
—
-3
04:54
+2
03:04
—
+3
04:26
—
—
—
-1
01:29
3588
43
Jizzakh S Ped I 2 (Ashurov Mirjalol, Abduhakimov Rashid, Rakhmatov Doston)
+1
01:06
—
—
+7
02:26
+1
03:18
-3
04:31
—
—
—
—
3591
44
Urgench Branch of TUIT #8 (Dilmurod Allabergenov, Jamol Axmedov, Shohruh Durdiev)
+
00:44
—
—
+
00:25
—
—
—
—
—
-6
02:55
270
45
*Tashkent U of IT 9 (Norqulov Mirjalol, Amanova Madina, Akbaraliyev Rustam)
+
00:24
—
—
+1
01:25
-7
03:59
—
-1
04:30
—
—
-2
02:31
2130
46
*Tashkent U of IT 6 (Tashpulatov Jamshid, Khaydarov Laziz, Mamarasulov Zayniddin)
+
02:23
—
-3
04:34
+1
00:47
-1
04:40
-5
04:48
—
—
—
—
2210
47
Bukhara SU 2 (Qoldosh Jurayev, Shahlo Rahmatova, Shahzod Mustafoyev)
+
01:00
—
—
+3
02:01
—
-6
03:18
—
—
—
-4
04:25
2241
48
Bukhara SU (Dilshodbek Toshev, Samandar Ibragimov, Ubaydullo Arabov)
+
00:58
—
—
+6
01:36
—
-8
03:50
-2
04:53
—
—
-3
04:07
2275
49
MSU Tashkent 6 (Kan Igor, Lee Victor, Ivanov Nikita)
+2
02:20
—
-3
03:41
+
01:44
—
-4
04:48
—
—
—
—
2285
50
*CIT of TUIT (Sattarov Alijon Muxiddin Xakimboyev Ilhom Boykuziyev Husain Barotov)
+1
03:51
—
—
+3
00:55
—
-7
04:04
—
—
—
-1
01:37
2366
51
Urgench Branch of TUIT #7 (Xoshnud Jumaniyozov, Jasurbek Otamurotov, Feruzbek Rustamov)
+1
03:01
—
—
+5
04:59
—
—
—
—
—
—
2600
52
Samarkand SU 1 (Erkin Urinboyev, Qaytarov Zohid, Elmurod Quriyozov)
+
00:08
—
-1
04:00
—
-4
01:54
—
—
—
—
-6
02:12
18
53
*Tashkent U of IT 15 (Qodirov Javoxir, Ibragimov Anvar, Muhiddinov Mashxurbek)
-2
03:47
—
—
+
00:23
-1
02:40
—
—
—
—
-1
02:08
123
54
MSU Tashkent 8 (Vasilyeva Alexandra, Pereudina Valeriya, Ibragimova Muborakkhon)
+
01:30
—
—
-7
04:35
—
—
—
—
—
—
190
55
*Tashkent U of IT 33 (Shin Fyodr, Djuraev Shaxzod, Zuparov Doniyor)
+3
01:22
—
—
-15
02:48
-4
02:30
—
—
—
—
—
1142
56
Andijan Machine Building Institute (Abdukamilov Jurabek, Jurayev Suhrob, Ostanayev Husniddin)
-5
01:55
—
—
-5
04:55
—
-7
04:56
—
-1
04:56
—
+
02:36
1156
57
Inha UT 7 (Abdulazizov Shakhboz, Abduazimov Azamat, Khamidov Farrukh)
-1
00:39
—
—
-6
04:50
—
-1
03:19
—
—
—
+
04:20
1260
58
*Tashkent U of IT 16 (Xalilov Abror, Qodirov Jamoliddin, Nosirov Jaloliddin)
-5
04:37
—
—
+10
02:15
-3
04:30
—
—
—
—
—
1335
59
*Tashkent U of IT 4 (Utamuratov Odilbek, Matyakubov Doston, Murtazayev Jahongir)
-5
02:05
—
—
+3
04:40
—
—
—
—
—
—
1340
60
*Tashkent U of IT 31016 (Numonov Azimjon, Xusanov Doston, Xakimov Nodir)
-1
04:23
—
—
+17
04:05
—
—
—
—
—
—
1585
61-73
*Tashkent U of IT 19 (Nabiyeva Feruza, Raxmattullayev Nodirbek, Nazirbekov Islombek)
-1
00:23
—
—
-6
03:41
—
—
—
—
—
—
00
61-73
*Tashkent U of IT 31016 #2 (Yusuov Jobir, Kamardinov Nuriddin, Xasanov Shaxzod)
-1
01:20
—
—
-13
03:06
—
—
—
—
—
—
00
61-73
Tashkent Westminster Int U (Abduakhatov Shohruh, Gayrat Rahimov, Vohidjon Karimov)
—
—
—
-7
01:16
—
—
—
—
—
—
00
61-73
*Tashkent U of IT 20 (Alimov Doniyor, Majidov Azizbek, Fayzullayev Nasrullo)
-2
02:19
—
—
-10
02:59
—
—
—
—
—
—
00
61-73
Namangan SU 2 (Yuldashev, Abdullayeva, Ibrohimova)
—
—
—
-4
01:49
—
—
—
—
—
-1
03:15
00
61-73
Samarkand SU 2 (Yusupov Ozod, Akramov Ikrom, Hamidov Munis)
—
—
—
-1
00:40
-3
02:43
-1
04:32
—
—
—
-2
02:44
00
61-73
Namangan SU (Hasanov Saidjalol, Karimov Nodir, Jamolov Olimjon)
—
—
—
-2
01:53
-4
03:47
-10
04:49
—
—
—
—
00
61-73
*Tashkent U of IT 12 (Akramov Abdumajid, Saidov Muqumxuja, Jabborova Nozima)
-1
03:02
—
—
-5
01:56
—
—
—
—
—
—
00
61-73
*Tashkent U of IT 77 (Ergashev Abbos, Beknazarov Umidjon, Fayziraxmonov Bobur)
—
—
—
-4
03:36
—
-2
04:20
—
—
—
—
00
61-73
*xyz (Mamarasulov Nasrullo Hakimov Uktam Umarkhujaev Khojiakbar)
—
—
—
-1
01:07
—
—
—
—
—
—
00
61-73
*Tashkent U of IT 10 (Urazboyev Behzod, Shodmonov Sardor, Nurmuhammadov Azizbek)
—
—
—
-7
03:12
—
—
—
—
—
—
00
61-73
*Tashkent U of IT 14 (Musayev Qudratxoja, Abduboqiyev Muzaffar, Ozodov Jahongir)
-2
01:18
—
—
-7
03:22
—
—
—
—
—
—
00
61-73
uzb2016-qual-77
—
—
-1
01:42
—
—
—
—
—
—
—
00

Äąņą äīįąāėåķčå: 2016-11-14


Ąšõčā ķīāīńņč

S M T W T F S
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Design by TUIT © 2012-2017 TUIT Online Judge. All rights reserved.